FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookshelves 11565409

nr 1156 5409

BOOKSHELVES

8 gavlar + 10 hyllplan, wear, damages.

8 gavlar + 10 hyllplan

Condition: slitage, skador

800

SEK 2000

Monday January 22 2018
at 18:10:39